51 проєкт змагатиметься у конкурсі на отримання медичних мінігрантів

Реформа медицины

У 2020 році в рамках виконання Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» проводиться другий етап конкурсу мінігрантів. 4 травня закінчився термін подання проєктних заявок на участь у конкурсі.

Головною метою конкурсу є сприяння розбудові ефективної медико-санітарної допомоги у громадах Харківщини шляхом надання фінансової підтримки на реалізацію проєктів.

У цьому році на конкурс було подано 51 проєктну заявку: 24 — від Центрів первинної медичної допомоги, 24 — від органів місцевого самоврядування області, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини та 3 — від лікарів приватної практики сімейної медицини, які вперше беруть участь у конкурсі.

 

Всі проєкти направлені на модернізацію сільських закладів первинної ланки медицини, придбання сучасного медичного обладнання та спеціалізованого автотранспорту, що дасть змогу мешканцям територіальних громад області отримати більш доступну та якісну медичну допомогу.

Загальна сума заявлених проєктів 12,6 млн гривень, в тому числі кошти гранту 10,5 млн гривень.

Відповідно до Методики оцінювання проєктних заявок, конкурсний відбір буде проведений у два етапи. Наразі триває перший етап конкурсу, на якому технічним секретаріатом конкурсної комісії проводиться перевірка кожного проєкту на відповідність до умов Положення про проведення конкурсу.

З 7 травня розпочнеться другий етап конкурсу, де членами конкурсної комісії буде проведено оцінювання проєктних заявок, згідно з критеріями відбору та методикою, затвердженою Радою партнерів-бенефіціарів Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Результати конкурсу планується оприлюднити до 22 травня 2020 року. Стежте за інформацією.

 

Довідково

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Реалізується Харківською обласною радою (Координатор проекту), ГО «Агенція змін «Перспектива», ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання мінігрантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Джерело інформації:

06 травня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/23994-51-zayavku-podano-na-konkurs-medichnikh-minigrantiv