Дещо про послуги єМалятко для батьків новонароджених дітей

Новина для сімей та майбутніх батьків за інформацією Міністерства цифрової трансформації про проєкт єМалятко.

Рік тому було запущено проєкт єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Базою стала постанова Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”. Завдяки їй батьки за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.

Міністерство прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. Для інформування про наявні можливості для українців Міністерство цифрової трансформації запускає соціальну рекламу з серією інформаційних матеріалів про комплексну послугу єМалятко. За цим посиланням – https://drive.google.com/drive/folders/17-L0wnMsDAgbbs9o4LVSbSGvx_-cE3tR –  ви знайдете:

1.       Постер-інфографіку, що підкаже батькам покроково, як отримати послугу єМалятко і які документи з собою мати.

2.       Постер з фото для розміщення на стінах у приміщеннях.

3.       Постер з фото мами для розміщення на вулиці.

4.       Постер з фото батька для розміщення на вулиці.