До 80% ліжок для хворих з COVID-19 в регіоні забезпечені киснем

Медицина

Такі дані навів під час брифінгу заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

Він відзначив, що всі районні лікарні, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію, вже отримали кисневі концентратори, закуплені державним коштом.

«Наразі ми можемо констатувати, що всі заклади, які підпорядковані обласній владі забезпечені на 80%, а деколи й більше від ліжкового фонду для ковіду, – повідомив Тарас Пастух. – Забезпеченість киснем районних медичних закладів, які працюють з хворими на ковід, становить від 50 до 80% ліжкового фонду».

Щодо ситуації з киснем у місті Харкові заступник голови ХОДА Тарас Пастух зазначив, що місто вже отримало 461 концентратор, закуплений державним коштом, і близько 60 кисневих концентраторів, які місцева влада закупила за рахунок міського бюджету.

«Всі визначені для прийому хворих на COVID-19 міські лікарні забезпечені киснем вже не на 80%, а на 100%», – зазначив Тарас Пастух.

Також, за словами заступника голови ХОДА, в області вдалося сформувати резерв кисневих концентраторів, який буде передано в користування до залізничних лікарень, котрі вже найближчим часом розпочнуть прийом хворих на коронавірусну інфекцію.

Джерело інформації: 25 листопада 2020, https://kharkivoda.gov.ua/news/105863