Харків’яни зможуть спілкуватися з лікарем через відеозв’язок

Можливість консультації з лікарем через відеозв’язок тестують у Харкові.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі Харківський міський голова Геннадій Кернес, у березні він оголосив 2020-й — роком медицини у Харкові. За цей час у місті активно попрацювали над міською реформою медицини і виконали низку завдань.

За два місяці на сайт «Helsi.me» зайшло понад 90 тис. користувачів, 37 тис. з них скористалися сервісом. Завдяки єдиній системі можна знайти необхідну медустанову, обрати фахівця і записатися до лікаря онлайн. Крім того, зараз тестується можливість консультації з лікарем через відеозв’язок.

«Харків — перше місто, яке впроваджує цю функцію. Впроваджуємо софт для людей з інвалідністю. Важливо, щоб всі харків’яни могли якісно отримувати міські послуги, незалежно від своїх особливостей», — зазначив міський голова.

Геннадій Кернес нагадав, що також у місті створили сайт «Med-reforma.kh.ua», на якому зібрана вся інформація про реформу медицини в Харкові і представлені проєкти в цій сфері, над якими працює міська рада.

Джерело інформації:

25 травня 2020, https://www.city.kharkov.ua/uk/news/kharkivyani-zmozhut-spilkuvatisya-z-likarem-cherez-videozvyazok-44682.html