Максим Степанов: Нам вдалося пришвидшити постачання лікарських засобів з-за кордону

Фото с сайта https://kharkivoda.gov.ua

Міністерству охорони здоров’я вдалося домовитися із міжнародними організаціями, які закуповують лікарські засоби для України, щодо пришвидшення строку поставок. При цьому за два останніх місяці в Україну було завезено лікарських засобів на понад 1 млрд грн.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу МОЗ.

“Ми суттєво пришвидшили постачання лікарських засобів від наших партнерів, міжнародних організацій. Протягом останніх 2-х місяців ми отримали лікарських засобів на понад 1 млрд грн, які одразу були розвезені в регіони. На сьогоднішній день у нас на залишку в Україні лікарських засобів на 3,9 млрд грн. Ще за кошти минулих років ми чекаємо поставок від міжнародних організацій на суму 4,6 млрд грн. Загалом, це 8,5 млрд грн”, — підкреслив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, лікарські засоби постачаються за всіма програмами: від онкологічного до серцево-судинного напрямів. При цьому, як запевнив очільник відомства, МОЗ контролює ситуацію щодо забезпечення України лікарськими засобами і не допустить критичної ситуації.

Нагадаємо, раніше Максим Степанов заявив, що його команда за стислий термін виправила прогалини попереднього керівництва МОЗ, і за 1,5 місяці оформила всі документи, які необхідні для закупівлі ліків у 2020 році.

Джерело інформації:

27 травня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/maksim-stepanov-nam-vdalosja-prishvidshiti-postachannja-likarskih-zasobiv-z-za-kordonu