Максим Степанов: «Розпочали вакцинацію українських паралімпійців та олімпійців»

Вакцинацію українських спортсменів – паралімпійців та олімпійців напередодні їх участі в Олімпійських іграх розпочали 15 квітня. Щеплення здійснюють вакциною виробництва компанії Sinovac, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми хочемо, щоб всі спортсмени приїхали на ці змагання без будь-яких обмежень, хочемо бачити український прапор, чути український гімн і пишатися перемогами наших спортсменів. Паралімпійці та олімпійці – гордість і надія країни. Вони гідно захищають імідж України на світовій спортивній арені, а наше завдання – зберегти їхнє здоров’я і життя», – наголосив Степанов.

Міністр зазначив, що вакцинація є добровільною, спортсмени прийшли на неї свідомо, після щеплення всі почувалися добре.

«Наше основне завдання — створити умови, щоб всі українські спортсмени, які їдуть представляти країну на міжнародній арені, були міцними та здоровими. Дійсно, у директивних документах та під час консультацій з національними олімпійськими комітетами країн-учасниць було підкреслено, що вакцинація не буде обов’язковою для участі в Іграх. Однак, ми повинні розуміти, що це, в першу чергу — безпека та повага до всіх оточуючих, щоб захистити не тільки учасників, але й сам японський народ», — наголосив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Джерело інформації: 15 квітня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/maksim-stepanov-rozpochali-vakcinaciju-ukrainskih-paralimpijciv-ta-olimpijciv