Максим Степанов: Сьогодні препарат «Ремдесивір» почали розподіляти по лікарнях регіонів

Коронавирус

Сьогодні розпочався розподіл лікарського засобу «Ремдесивір» по регіональних лікарнях. Про це під час робочого візиту до Дніпропетровської області повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Багато лікарів, з якими я сьогодні спілкувався, питали мене щодо лікарських засобів для лікування COVID-19. Я хочу зазначити, що сьогодні розпочався розподіл «Ремдесивіру» у регіони. Цей препарат входить до наших клінічних протоколів із надання медичної допомоги для лікування коронавірусної інфекції, а також широко застосовується для екстреного використання у багатьох інших країнах світу», — підкреслив очільник МОЗ.

Зазначимо, що сьогодні були отримані перші результати досліджень на COVID-19 методом ПЛР із нової дооснащеної лабораторії ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» в м. Кривий Ріг. Це вже друга лабораторія, яка успішно відкрита на базі структурного підрозділу ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» за останні два місяці. Найближчим часом заплановано відкриття ще однієї лабораторії з досліджень на COVID-19 методом ПЛР в місті Кам’янське.

Додамо, що сьогодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов із робочим візитом відвідав Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова, міські клінічні лікарні №4 та №16 міста Дніпро, а також Слобожанську центральну лікарню. Усі вони надають медичну допомогу хворим на COVID-19. 

Також нагадаємо, що раніше МОЗ запустило роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19. За номером 0-800-60-20-19 кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо коронавірусу.

Джерело інформації: 10 листопада 2020, https://moz.gov.ua/article/news/maksim-stepanov-sogodni-preparat-remdesivir-pochali-rozpodiljati-po-likarnjah-regioniv