Максим Степанов: «Жодна вакцина Pfizer не буде використана не за призначенням»

Вакцинація препаратом Pfizer відбувається виключно згідно з Дорожньою картою вакцинації, жодна доза не була і не буде використана не за призначенням. Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Він закликав політиків не спекулювати на цій темі.

«Щеплення роблять у спеціалізованих закладах –  психоневрологічних інтернатах, будинках для людей похилого віку, решті закладів медичного призначення. Вакцинуємо як людей, які там перебувають, так і медичних та соціальних працівників. Крім цього, щеплення вакциною  Pfizer отримують працівники ДСНС – наші рятувальники. Жодної вакцинації інших осіб, які не передбачені нашим планом вакцинації, проведено не було», – наголосив міністр.  Нагадаємо, що очільник МОЗ ініціював та вніс відповідні зміни в Наказ до Дорожньої карти вакцинації, якими заборонено вакцинувати так званими «залишковими дозами» Pfizer лідерів думок, відомих осіб і політиків.

Джерело інформації: 27 квітня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/maksim-stepanov-zhodna-vakcina-pfizer-ne-bude-vikoristana-ne-za-priznachennjam