Медики Харківщини, які захворіли на COVID-19, виконуючи свої професійні обов’язки, отримують додаткову фінансову підтримку

Про необхідність надання додаткового матеріального стимулювання працівників медичної галузі Харківщини в умовах коронавірусної хвороби COVID-19 йшлося сьогодні на пленарному засіданні сесії Харківської обласної ради. Відповідні зміни внесені до Комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини на 2019-2020 роки».

Так, фінансова допомога для підтримки медичних працівників, які захворіли на COVID-19, виконуючи свої професійні обов’язки, виплачуватиметься у розмірі до 10 тис грн.

«Мова йде про усіх захворілих лікарів, медичних сестер, санітарок, які працюють в базових лікарнях, розташованих як у районах області так і у місті Харкові. Сьогодні вже понад 200 хворих медиків», – зауважив Сергій Чернов.

Джерело інформації:

28 травня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24157-mediki-kharkivshchini-yaki-zakhvorili-na-covid-19-vikonuyuchi-svoji-profesijni-obov-yazki-otrimuyut-dodatkovu-finansovu-pidtrimku