Ми будуємо таку медицину в Україні, яка дозволить проводити більшість трансплантацій у нас, а не за кордоном, — Максим Степанов

Міністерство охорони здоров’я України створило окремий підрозділ, який буде займатися питаннями трансплантації та лікування українських хворих за кордоном. МОЗ хоче побудувати систему, яка дозволить проводити більшість операцій з пересадки органів в Україні.

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу.

“Я дуже хочу, щоб кількість українських пацієнтів, які лікуються за кордоном постійно зменшувалась, щоб вони лікувалися в Україні, щоб розвинулась трансплантація в Україні. Для цього у нас все є. Головне у нас є фахівці, які здатні робити трансплантацію. Потрібно тільки побудувати певну систему, яка дозволила б це робити в Україні. Зараз ми цим займаємось”, — сказав Міністр.

Максим Степанов підкреслив, що Міністерство приділяє особливу увагу питанням трансплантації та лікування українців за кордоном.

Джерело інформації:

6 червня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/mi-buduemo-taku-medicinu-v-ukraini-jaka-dozvolit-provoditi-bilshist-transplantacij-u-nas-a-ne-za-kordonom—maksim-stepanov