МОЗ до осені має намір забезпечити базові «ковідні» лікарні централізованим киснем, – Віктор Ляшко

Медицина

В Україні планують до осені забезпечити медзаклади, де надають допомогу хворим на COVID-19, централізованим медичним киснем. Таку інформацію сповістив керівник Міністерства охорони здоров’я.Повідомляється, що відомство хоче забезпечити базові медустанови, які лікують хворих на коронавірус, централізованим киснем. Чиновник додав, що обсяг поставок кисню становитиме не менше, ніж лікарні використали минулого сезону. За його словами, такі лікарні отримають кисень в обсягах, який раніше використовували найбільш завантажені медзаклади.

«Ми вже почали підготовку, ми розуміємо рівні можливого спалаху в осінньо-зимовий період, тому працюємо над тим, щоб забезпечити базові лікарні централізованим киснем в тих обсягах, які використовували найбільш завантажені лікарні», – роз’яснив він.

Очільник МОЗ також наголосив, що в Україні потенційно готуються до імунізації підлітків та дітей проти COVID-19. Ляшко підкреслив, що наразі у пріоритеті є щеплення дорослого населення. Міністр сказав, що тільки 6% від загальної кількості хворих на коронавірус складають діти. Також він зауважив, що наразі у жодної з вакцин, яка зареєстрована в Україні, в інструкції відсутній дозвіл на щеплення осіб до 18 років. Слід зазначити, що Віктор Ляшко нещодавно пояснив, як українцям отримати сертифікат вакцинації у свого сімейного лікаря. Міністр розповів про всі деталі цієї процедури.

Джерело інформації: 22 06 2021, https://www.vz.kiev.ua/moz-do-oseni-maye-namir-zabezpechyty-bazovi-kovidni-likarni-tsentralizovanym-kysnem-viktor-lyashko/