На Харківщині стартує серія онлайн зустрічей для сімейних лікарів

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді», щоб допомогти лікарям первинної ланки Харківщини впоратися з коронавірусом та його наслідками, розпочинає серію онлайн зустрічей з медичними працівниками. Вивчатимуть кращі практики реагування на виклики, що постали перед сімейною медициною у зв’язку з COVID-19. 

Пандемія поставила нові завдання перед вітчизняною та світовою системою охорони здоров’я. Ситуація змінюється кожного дня, виникають нові фактори: клінічні, правові, соціальні, психологічні тощо.

Перша зустріч відбудеться вже 26 березня, з 16.30-18.00, з головним лікарем ЦПМД м.Мукачево Євгеном Мешко.

 

На захід запрошуються керівники ЦПМСД Харківської та інших областей.

Під час онлайн зустрічі Євген Мешко поділиться своїм досвідом і розкаже про:

  • поточну ситуацію в Мукачево: основні виклики перед громадою;
  • організацію медичного обслуговування населення сімейними
    лікарями та медсестрами в ситуації епідемії;
  • тестування на коронавірус: підходи, наявність матеріалів;
  • захист медичних працівників;
  • взаємодію з громадськістю: стратегії комунікації з
    населенням, залучення підтримки бізнесу;
  • взаємодію з владою та іншими медичними закладами.

 

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням:

https://room.etutorium.com/registert/6/51da9ac05e165c0dd74d8ff55e165c0dd74f03ce?fbclid=IwAR2RKVEjO4lxK18MZpfyMFs6jEFGZbGQ83GYo5hxl7bEKmvrPmtyXRrnIe8

Участь безкоштовна.

 

Довідково:

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини», втілюється Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція Змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні-грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Джерело інформації:

23 березня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/23739-na-kharkivshchini-startue-seriya-onlajn-zustrichej-dlya-simejnikh-likariv