Новим медичним обладнанням укомплектовано підрозділ Куп’янської міської лікарні

Сьогодні у смт Ківшарівка, що на Куп’янщині відбулась презентація мініпроєкту «Здоров’я всіх поколінь». Привітав громаду з успішною реалізацією ініціативи депутат Харківської обласної ради Вячеслав Чигрінов.

В рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє» придбано медичне обладнання для відокремленого підрозділу «Куп’янська міська лікарня» КНП «Куп’янське територіальне медичне обладнання». Зокрема, лабораторне обладнання та апаратуру для проведення досліджень, діагностики онкологічних захворювань, профілактики та лікування дихальних шляхів, очних захворювань, обладнання для гінекологічного кабінету та для проведення інших терапевтичних досліджень.

Вячеслав Чигрінов, вітаючи громаду з успішною реалізацією мініпроєкту «Здоров’я всіх поколінь», наголосив, що нове медичне обладнання дасть можливість на ранніх стадіях захворювання встановлювати діагноз, що сприятиме підвищенню якості життя населення.

Обласний конкурс розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.За історію конкурсу Куп’янською громадою було подано до участі 186 мініпроєктів, із яких перемогу отримали 57 на загальну суму 13,2 млн гривень. У тому числі, цього року ініціативними групами буде реалізовано 11 проєктів–переможців, співфінансування з обласного бюджету складатиме 1,8 млн грн.

Джерело інформації: 05 жовтня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24948-novim-medichnim-obladnannyam-ukomplektovano-pidrozdil-kup-yanskoji-miskoji-likarni