Особливості відкриття приватної медичної практики: від ідеї до її втілення

Перший такий тренінг відбудеться 19 жовтня на тему «Місце автономної практики в оновленій системі охорони здоров’я України». Будуть говорити про основи управління приватною практикою сімейного лікаря; про визначення реальності дій, перспектив та розрахунків у започаткуванні власної справи; про нові обов’язки сімейних лікарів та багато іншого.

Участь у тренінгу безкоштовна, зареєструватись можна за посиланням.

Тренери:

Олена Решетняк, голова Правління ГО «Агенція змін «Перспектива», міжнародна тренерка та бізнес-консультантка з організаційного розвитку та тренерка з управління медичними закладами у питаннях фінансового менеджменту, систем мотивації та стратегічного планування в проектах з Deloitte, GIZ, Міжнародним фондом «Відродження», UNICEF.

Михайло Довгопол, психолог, співзасновник та секретар Харківської експертної групи підтримки медичної реформи; незалежний консультант, тренер з питань управління закладами охорони здоров’я. Створює та проводить навчальні програми для управлінців в галузі охорони здоров’я. Сфери спеціалізації: управління змінами, стратегічне планування, розвиток людських ресурсів, фасилітація зустрічей та нарад.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною поштою до координатора з навчання та консультування Крістіни Куропатенко ngo.perspectives@gmail.com

 

Довідково:

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з ГО «Агенція Змін «Перспектива», ГС «Українсько – Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні-грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Джерело інформації: 19 вересня 2019, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/22554-yak-vidkriti-ta-vesti-fop-vidkrito-reestratsiyu-na-treningi-dlya-likariv-pervinnoji-lanki-kharkivskoji-oblast