Подякуйте медикам!

Напередодні професійного свята медичних працівників, яке відзначатиметься 21 червня, кожен з нас може подякувати лікарям, медсестрам, молодшому медичному персоналу за їхній щоденний подвиг. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов пропонує підтримати людей у білих халатах, ставши учасником простого і важливого флешмобу «Подякуйте медикам!».

Сьогодні Сергій Чернов завітав до відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги №2 Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» і привітав медиків швидкої зі святом.

«Кожна людина має усвідомлювати, що для неї робить медичний працівник, щодня ризикуючи своїм життям, задля того, аби ситуація у діагностуванні, лікуванні й профілактиці хвороб була керованою і стабільною, – говорить Сергій Чернов. – Від усіх депутатів обласної ради низький уклін за те, що віддаєтесь роботі більше, ніж цього вимагає поточний графік чи службові обов’язки. Хай ваше милосердя, чуйність і небайдужість повертаюся сторицею».

У спілкуванні з медиками очільник обласної ради дізнавався також, що саме може полегшити умови роботи медичного персоналу. У підсумку Сергій Чернов пообіцяв у діалозі з міською владою вирішити питання відновлення дорожнього покриття, що на території підстанції швидкої.

Джерело інформації:

19 червня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24275-podyakujte-medikam