Регіональна комісія конкретизувала перелік заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу на Харківщині

В ході сьогоднішнього позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ухвалено низку заходів щодо запобігання появі та поширенню на території області коронавірусу COVID-19.

Зокрема, рішенням комісії керівникам органів місцевого самоврядування регіону доручено уточнити перелік сил та засобів, які можна залучити до проведення протиепідемічних заходів.

Також буде посилена інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм, перевірені резерви матеріальних засобів для запобігання та ліквідації наслідків поширення COVID-19.

Передбачено обмеження пересування населення між населеними пунктами, а також пересування у громадських місцях без особливої потреби.

Рекомендовано максимально обмежити проведення масових культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон допоки ситуація не стабілізується.

Крім того, скасовується проведення особистих прийомів громадян в органах місцевого самоврядування та усіх органах державної влади.

В установах та організаціях буде запроваджено щоденний температурний скринінг персоналу. Усі працівники з ознаками гострих респіраторних інфекцій мають бути самоізольовані.

Чітке та неухильне дотримання протиепідемічних заходів сприятиме забезпеченню громадського спокою та дозволить запобігти розповсюдження коронавірусної інфекції в регіоні.

11 березня 2020 року ухвалено Постанову Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Джерело інформації: 12 березня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/23700-regionalna-komisiya-konkretizuvala-perelik-zakhodiv-shchodo-zapobigannya-rozpovsyudzhennyu-koronavirusu-na-kharkivshchini