Сімейні лікарі Харківщини зможуть безоплатно пройти курс з організації приватної практики

Реформа медицины

Почалася реєстрація на тренінговий курс «Успішний лікар приватної практики» для  сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, які ведуть або планують надавати медичні послуги у статусі ФОП  на території Харківської області.

Програма курсу спрямована на те, щоб допомогти лікарям вибудувати процес послідовного створення своєї практики, – від ідеї до її втілення. А також зрозуміти свою відмінність від комунального підприємства та знайти унікальну нішу, аби працювати саме з тими пацієнтами, які потребують їхніх послуг.

«Медики потребують нових знань, бо в сучасних умовах вони стають учасниками ринку медичних послуг. Розвиток приватної практики та співпраці держави з лікарями ФОП створює конкуренцію і безпосередньо поліпшує надання первинної допомоги», – розповів Михайло Довгопол, тренер проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» з питань управління закладами охорони здоров’я.

 

Курс складається з дванадцяти тем. Перший тренінг відбудеться 15 квітня з 16:00 до 17:30 на тему «Приватна практика сімейного лікаря в умовах пандемії COVID-19 та після неї».

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Після завершення курсу випускники отримають сертифікат. Також вони зможуть скористатися безоплатними консультаціями від експертів проєкту щодо ведення своєї медичної практики.

Дізнатися більше про навчальний курс.

Довідково: Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з ГО «Агенція Змін «Перспектива», ГС «Українсько – Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання мінігрантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Джерело інформації:

15 квітня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/23884-simejni-likari-kharkivshchini-zmozhut-bezoplatno-projti-kurs-z-organizatsiji-privatnoji-praktiki