Скорочення медичних працівників – реальний наслідок впровадження медичної реформи, — Максим Степанов

За інформацією сайта МОЗ України

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає скорочення медичних працівників одним із головних наслідків впровадження медичної реформи в Україні. Тому МОЗ проводить аудит вітчизняної системи охорони здоров’я, за підсумками якого будуть внесені зміни – для недопущення скорочення медиків.

Про це Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу МОЗ 22 квітня.

 

“Медичні працівники – головний ресурс нашого здоров’я і надання нам медичної допомоги. Тому коли в нас починають відбуватися речі, про які ви сказали – це неприпустимо (мова йшла про масове скорочення медиків у Сумській області, — ред.). За результатами аудиту ми будемо повноцінно розуміти ситуацію і вносити зміни, щоб скорочення медичних працівників не відбувалося”, — зазначив Максим Степанов. 

За словами Міністра охорони здоров’я, тривожні сигнали щодо стану системи охорони здоров’я зараз надходять з усієї країни. Зокрема це пов’язано із дефіцитом фінансування медичних закладів, у порівнянні з 2019 роком.

Джерело інформації:

22 квітня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/skorochennja-medichnih-pracivnikiv-–-realnij-naslidok-vprovadzhennja-medichnoi-reformi—maksim-stepanov