Стартував конкурс міні — грантів для розвитку первинної ланки медицини в громадах Харківської області

28 березня стартувала реєстрація на конкурс міні — грантів для розвитку первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг.

Кошти допоможуть впровадити стратегічні плани розвитку закладів первинної ланки та інновації в системі надання медичних послуг,  зміцнити кадровий потенціал, оновити обладнання і таким чином поліпшити роботу закладів первинної медичної допомоги.

 

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» оголосив конкурс міні-грантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг. Дедлайн — 12 травня 2019 рок.

 

У 2019 році за умовами конкурсу буде надано 10 міні-грантів на суму — до 300 тис грн кожний.

Ці кошти допоможуть впровадити стратегічні плани розвитку закладів первинної ланки та інновації в системі надання медичних послуг,  зміцнити кадровий потенціал, оновити обладнання і таким чином поліпшити роботу закладів первинної медичної допомоги.

До участі в конкурсі запрошуються:

  • Центри первинної медико-санітарної допомоги, Центри первинної медичної допомоги;
  • Органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини.

Заявки та конкурсна документація на отримання міні-гранту приймаються до 24.00 12 травня 2019 року включно в електронній формі на офіційну адресу Проекту ether.kharkiv@gmail.com.

Проекти повинні бути реалізовані з червня по листопад 2019 року.

Деталі подання заявок та умови — goo.gl/sdPkiU

Дізнатися більше про Проект – https://www.facebook.com/pg/hromadahealthcare/

Довідково:

Цей конкурс є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту: Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація». Координатор — Харківська обласна рада.

 

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.