У Києві зафіксували перший випадок дифтерії

vakcinaciya 2

У ліцеї на Позняках захворів 9-річний хлопчик.

У Києві діагностували перший випадок захворювання на дифтерію. Про це повідомила прес-служба Департаменту освіти і науки Києва на сторінці в Facebook. «Сьогодні міською санітарною службою був підтверджений діагноз і забезпечена спеціальна обробка приміщень ліцею. Всім батькам вже завтра запропоновано здійснити огляд ЛОР-лікарем дітей учнів початкової школи №303 в медичному кабінеті ліцею», – йдеться в повідомленні.

 

Адміністрація навчального закладу ухвалила рішення про введення карантинних заходів у класі, де навчається дитина. Зокрема, забезпечено заходи прибирання кабінету з дезінфікуючими засобами та оглядом дітей медичною сестрою. Крім того, батькам учням запропонували, аби дітей оглянув лор-лікар. Читайте також Дифтерія на Закарпатті: ситуація кваліфікована як надзвичайна У МОЗ уточнили, що на дифтерію захворіла 9-річна дитина. Дитина не має щеплення через відмову батьків. Хворого госпіталізували до лікарні. «Діагноз «дифтерія» встановлено 24 жовтня на підставі бактеріологічних даних. Для введення сироватки показань немає», — йдеться в повідомленні. «Хворий мав контакт із 45-ма людьми, з них 36 дітей, огляд яких заплановано на 25 жовтня. За місцем проживання та навчання організовується дезінфекція», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, у студента 5-го курсу медичного факультету Ужгородського національного університету діагностували дифтерію. 17 жовтня його госпіталізували. Було обстежено 121 студента та двох осіб, які контактували з хворим. У 44 осіб взяті матеріали для лабораторного дослідження.

Джерело інформації: 24 10 2019, https://www.unian.ua/health/country/10730949-u-kiyevi-zafiksuvali-pershiy-vipadok-difteriji.html