У місті співробітників комунальних підприємств вакцинуватимуть від COVID-19

Усі бажаючі працівники комунальних підприємств зможуть зробити щеплення від коронавірусу.
Про це сьогодні, 23 березня, на робочій нараді повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.
«Я розумію, що нікого насильно прищеплювати не можна, але рано чи пізно кожен з нас буде щеплений. Сьогоднішня ситуація говорить нам про те, що коронавірус став іншим: він мутує, стає більш небезпечним. Ми повинні чітко розуміти, що щеплення — це наше з вами здоров’я і до того ж питання економічної безпеки кожної людини. Є різні думки з приводу цієї індійської вакцини. Однак кількість випадків побічних ефектів від вакцинації в сотні разів менша, ніж кількість смертей від COVID-19. Я прошу керівників комунальних підприємств донести цю інформацію до своїх співробітників. Поки така можливість є, потрібно робити щеплення», — сказав Ігор Терехов.

За його словами, місто має запас вакцини, яким можна зробити щеплення близько 3 тис. осіб. Найближчим часом будуть сформовані списки бажаючих зробити щеплення, і процес вакцинації співробітників комунальних підприємств буде запущений.

Джерело інформації: 23 березня 2021, https://city.kharkov.ua/uk/news/u-misti-spivrobitnikiv-komunalnikh-pidpriemstv-vaktsinuvatimut-vid-covid-19-46951.html