У місті триває вакцинація від COVID-19

Першою дозою вакцини від коронавірусу прищеплюються співробітники міських підприємств і військові.
Як повідомила сьогодні, 30 березня, на робочій нараді у Харківській міській раді заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, перші 11 бригад почали вакцинацію після навчання 22 березня, решта 16 бригад — 26 березня.

«Ми у повному складі почали працювати у суботу-понеділок. Вчора я пропрацювала це питання з кожним головним лікарем, пояснюючи ситуацію, як потрібно контролювати цю роботу, і ми прискорили процес», — зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Віцемер повідомила, що КП «Харківські теплові мережі» подало списки на вакцинацію 493 працівників, і 70 з них учора вже зробили щеплення. Крім того, минулої суботи було щеплено 40 учасників АТО/ООС.

Нагадаємо, що на початку всеукраїнської вакцинації від COVID-19 місто отримало 6800 доз індійської вакцини, розрахованої на вакцинацію 3400 осіб. Зробити щеплення зараз можуть медпрацівники, громадські діячі, співробітники комунальних підприємств і при наявності залишків дози — усі бажаючі (стати в чергу на вакцинацію можна через додаток «Дія», зателефонувавши в контакт-центр з протидії коронавірусу за тел. 0800 602019 і звернувшись до сімейного лікаря).

Джерело інформації: 30 березня 2021, https://city.kharkov.ua/uk/news/u-misti-trivae-vaktsinatsiya-vid-covid-19—47010.html