USAID виділила ВООЗ додатково 1,8 млн доларів США на покращення виявлення інфекційних захворювань та посилення епіднагляду

В умовах війни та найгострішої за останні десятиліття гуманітарної кризи в Європейському регіоні Всесвітньої організації охорони здоровʼя Міністерство охорони здоров’я України намагається задовольнити основні потреби в наданні медичних послуг, епіднагляді та потреби у ліках.

За результатами зустрічі заступника адміністратора USAID Ізобель Коулман та директора Європейського регіонального бюро ВООЗ доктора Ганса Клюге. Вони обговорили скоординовану відповідь Сполучених Штатів Америки і ВООЗ щодо підтримки України та відновлення системи охорони здоров’я країни.

Як результат, було оголошено, що USAID надає ВООЗ додаткові 1,8 мільйона доларів США для підтримки безперервності охорони здоров’я в Україні, а саме: посилення епіднагляду за інфекційними захворюваннями та звітності в Україні. Зокрема, ця допомога має бути орієнтована на найбільш уразливі групи, включаючи людей з особливими потребами, тих, хто живе у віддалених районах, і внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Джерело інформації:

3 серпня 2022, https://moz.gov.ua/article/news/usaid-vidilila-vooz-dodatkovo-18-mln-dolariv-ssha-na-pokraschennja-vijavlennja-infekcijnih-zahvorjuvan-ta-posilennja-epidnagljadu