Вітчизняні епідеміологи розробили превентивні заходи протидії коронавірусу у різних ситуаціях

Коронавирус

Пандемія коронавірусної інфекції спонукає людей до об’єднання зусиль і пошуку превентивних заходів. Так, Житомирська громада надіслала на ім’я президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова листа, у якому ділиться протоколами й відео запобіжної поведінки у різноманітних сферах та життєвих ситуаціях. Матеріали були підготовлені командою фахових епідеміологів.

«Правильні превентивні кроки там, де можливе скупчення людей, — ключовий інструмент запобігання поширенню епідемії серед людей. На комунальних підприємствах критичної інфраструктури, підприємствах ЖКГ, транспорті, закладах торгівлі, аптеках, ОСББ, а також в офісах працюючого бізнесу», — сказано у листі президенту УАРОР.

Розробники матеріалів наголошують, що їм небайдужа доля кожної громади, кожної людини та пропонують для використання тематичні відеоролики.

Джерело інформації: 

01 квітня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/23804-preventivna-povedinka-vitchiznyani-epidemiologi-rozrobili-preventivni-zakhodi-protidiji-korona-virusu-u-riznikh-situatsiyakh

Відео за посиланнями:

 1. Як правильно дезінфікувати критичні поверхні?
  https://youtu.be/BvcQ4JdSH40
 2. Чи потрібно кварцювати приміщення?
  https://youtu.be/qTOzF6o0JBg
 3. Як правильно провітрювати приміщення?
  https://youtu.be/_5XY-6VTNRU
 4. Як правильно прибирати приміщення?
  https://youtu.be/d-e5UU4E-78
 5. Як правильно облаштувати прохідну?
  https://youtu.be/Eo7yYl4HzVc
 6. Як правильно слідкувати за робочими місцями?
  https://youtu.be/ehehPf0gYKg