Володимир Скоробагач передав інфекційній лікарні мультифункціональні ліжка

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні відвідав обласну інфекційну клінічну лікарню та передав закладу багатофункціональні ліжка для хворих на COVID-19.

Питання медицини завжди мають бути у фокусі уваги, переконаний заступник голови обласної ради, як однієї з найбільш ресурсоємних галузей, що завжди потребує великих вкладень.

«30 жовтня відвідував обласну інфекційну інфекційну лікарню та був вражений станом ліжок у закладі, на яких хворі проводять більшу частину свого дня та лікування в цілому. Старі сітки, які прогинаються настільки, що персонал і пацієнти змушені підкладати дошки, щоб хворі не опинилися на підлозі. Так бути не повинно», – наголосив Володимир Скоробагач.

Сьогодні до обласної інфекційної лікарні прибула перша партія мультифункціональних ліжок, які не тільки мають полегшати роботу медичного персоналу в догляді за пацієнтами, але і зроблять період одужання людей набагато комфортніше.

«Зараз такий час, коли кожен має робити свій внесок в боротьбу з вірусом. Ліжка та антипролежневі матраци звісно не зможуть кардинально змінити складну ситуацію, але їх вистачить, щоб забезпечити комфорт певної частини пацієнтів. Тому я буду докладати максимум зусиль для заміни застарілих ліжок на нові – сучасні багатофункціональні», – сказав заступник голови обласної ради.

Головний лікар Харківської обласної інфекційної клінічної лікарні Павло Нартов повідомив про напружену ситуацію в закладі: «Кількість хворих із тяжким перебігом коронавірусної пандемії, на жаль, продовжує збільшуватися. Станом на ранок 288 хворих, лікарня вже заповнена на сто відсотків. Перша партія функціональних ліжок, яку ми сьогодні отримали буде встановлено у трьох відділеннях, де проведено магістральний кисень для тяжкохворих на COVID-19», — розповів Павло Нартов.

Джерело інформації: 06 листопада 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25164-volodimir-skorobagach-peredav-infektsijnij-likarni-mul-tifunktsional-ni-lizhka