Володимир Скоробагач: У Харкові почав працювати соціальний проєкт допомоги хворим на COVID-19

Хворим на коронавірусну інфекцію, які лікуються амбулаторно, допомагатимуть на дому. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач. Він зазначив, що одна з проблем у домашньому лікуванні COVID-19 – медичні маніпуляції. Соціальний проєкт «Допомога» покликаний вирішити цю проблему.

Сьогодні, 7 грудня, Володимир Скоробагач передав медикам, задіяним у проєкті теплі куртки, в яких вони будуть виїжджати на виклик. Кількість бригад, що обслуговуватимуть хворих за місцем проживання, буде залежати від кількості викликів.

«Багатьом людям просто важко дістатися до лікувального закладу, особливо тим, хто потребує постільного режиму. З іншого боку, працівники медичних закладів просто перевантажені. Наші бригади зможуть приїжджати к пацієнтам додому та надавати необхідну допомогу, у тому числі, ставити крапельниці, робити уколи і вимірювати сатурацію. Всі необхідні медичні маніпуляції будуть безкоштовні», – підкреслив заступник голови обласної ради.

Володимир Скоробагач повідомив, що колл-центр щоденно приймає заявки про допомогу медперсоналу на дому з 9:30 до 18:30 за телефонами: +38(057)727-53-71, +38(099)700-00-07.

Джерело інформації: 07 грудня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25375-volodimir-skorobagach-u-kharkovi-pochav-pratsyuvati-sotsialnij-proekt-dopomogi-khvorim-na-covid-19