З ініціативи МОЗ на розгортання тимчасових госпіталів було виділено 118,5 млн грн, — Максим Степанов

На позачерговому засіданні Уряду була прийнята ініційована МОЗ постанова щодо виділення коштів на облаштування тимчасових госпіталів для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Кількість нових хворих на COVID-19 стрімко зростає. Тому окрім постійного збільшення ліжко-місць у медичних закладах, триває робота й над розгортанням тимчасових госпіталів. Зокрема, напередодні було виділено 118,5 млн грн для облаштування таких госпіталів в Києві, Одесі та Краматорську», — зазначив очільник МОЗ.

Максим Степанов також наголосив, що локації, де будуть облаштовані тимчасові госпіталі, визначаються місцевою владою; планується задіяти місцеві інфраструктурні об’єкти. Зокрема, розглядається питання перепрофілювання спортивних та культурних комплексів, санаторіїв, готельних комплексів або торгово-розважальних центрів. Нагадаємо, 11 листопада Кабінет Міністрів України прийняв рішення про виділення додаткових 895,578 млн гривень на забезпечення киснем ліжок у медичних закладах, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19.

Джерело інформації: 17 листопада 2020, https://moz.gov.ua/article/news/z-iniciativi-moz-na-rozgortannja-timchasovih-gospitaliv-bulo-vidileno-1185-mln-grn—maksim-stepanov