Заходи з приводу 100 річного ювілею з дня народження Академіка НАН Л. Т. Малої

Малая-3

АКЦІЯ

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЕЦЕНАТ» створений з метою здійснення благодійної діяльності на принципах законності, гуманності, добровільності і гласності, та не має на своїй меті отримання прибутку.

Для здійснення своєї діяльності БФ «МЕЦЕНАТ» залучає на добровільній основі благодійну допомогу з метою проведення заходів які відбудуться 11-12 квітня 2019 року, спрямовані на вшанування пам’яті з приводу 100 річного ювілею з дня народження Почесного громадянина міста Харкова — Любові Трохимівни Малої.

ЛЮБОВ ТРОХИМІВНА МАЛА — доктор медичних наук, професор, академік Національної Академії Наук України, академік Академії Медичних Наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії СРСР, премії ім. С.І. Вавілова, премії ім. М.Д.Стражеска, премії ім. П.І. Шатілова, академічної премії з клінічної медицини АМН України, була директором Інституту терапії АМНУ, завідувачем кафедри шпитальної терапії і клінічної фармакології Харківського державного медичного університету. Отримала звання «Людина року», включена у видання «2000 видатних науковців ХХ століття» (Кембридж, Міжнародний біографічний центр). Посмертно нагороджена Державною Премією України в галузі науки і техніки за цикл наукових фундаментальних праць з кардіології.

Просимо Вас розглянути можливість перерахування благодійної пожертви, яка буде використана Фондом для виконання вищезазначеного заходу (враховуючи рішення Верховної Ради України «Постанова про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2019 році»).

Ваші благодійні пожертвування Ви можете перераховувати  на наш розрахунковий рахунок

№26007052204058   в АТ  «Приватбанк», МФО 351533 , код ЄДРПОУ 25752899

Призначення платежу:

«65. Благодійна пожертва, Малая, Без ПДВ». ПІБ благодійника

З ПОВАГОЮ, АДМІНІСТРАЦІЯ БФ «МЕЦЕНАТ»

 

 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЕЦЕНАТ»

Україна, 61057,  м. Харків, вул. Сумська 17, кв. 21; тел.: (057)  715 83 01, 758 59 90

р/р 26007052204058 у АТ «Приватбанк», МФО 351533, код ЄДРПОУ 25752899

      №  1/1001 від  10  січня  2019 р.

 

_______________________________

_______________________________

_______________________________

 

Шановна (ий) ______________________________!

 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЕЦЕНАТ» створений з метою здійснення благодійної діяльності на принципах законності, гуманності, добровільності і гласності, та не має на своїй меті отримання прибутку.

Основною метою благодійної діяльності БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МЕЦЕНАТ» у рамках Програми історико-культурної середи є сприяння широкому залученню харків’ян, зацікавлених українців і громадян інших держав у величезну справу відродження культурної спадщини Харківщини.

На підтримку ініціативи ДУ «НАЦІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ТЕРАПІЇ Л.Т.МАЛОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ» (розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9.04.2004 року Інституту терапії присвоєно ім’я Любові Трохимівни Малої) Фондом розпочинається проведення БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ на здійснення заходів, спрямованих на відродження культурної спадщини, збереження та вшанування пам’яті з приводу 100 річного ювілею з дня народження Почесного громадянина міста Харкова Любові Трохимівни Малої з установкою меморіальних дошок, пам’ятників, бюстів та інших  пам’яток видатному діячу, людині, яка поклала багато сил на благо свого міста і країни, служачи їй у міру своїх талантів і знань, чиє життя було пов’язане з нашим містом.

ЛЮБОВ ТРОХИМІВНА МАЛА — доктор медичних наук, професор, академік Національної Академії Наук України, академік Академії Медичних Наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії СРСР, премії ім. С.І. Вавілова, премії ім. М.Д.Стражеска, премії ім. П.І. Шатілова, академічної премії з клінічної медицини АМН України, була директором Інституту терапії АМНУ, завідувачем кафедри шпитальної терапії і клінічної фармакології Харківського державного медичного університету, головним редактором «Українського терапевтичного журналу». Отримала звання «Людина року» (Американський біографічний інститут). Включена у видання «2000 видатних науковців ХХ століття» (Кембридж, Міжнародний біографічний центр). Посмертно нагороджена Державною Премією України в галузі науки і техніки за цикл наукових фундаментальних праць з кардіології. Автор (співавтор) близько 400 наукових праць, зокрема 19 монографій. Засновник сучасної провідної школи терапевтів та кардіологів. Підготувала 38 докторів та 188 кандидатів наук.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЕЦЕНАТ» співпрацює з ДУ «НАЦІОНАЛЬНИМ ІНСТИТУТОМ ТЕРАПІЇ Л.Т.МАЛОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ» та надає йому безоплатну благодійну допомогу.  

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЕЦЕНАТ»  є співучасником у проведенні заходів пам’яті з приводу 100 річного ювілею з дня народження Любові Трохимівни Малої і залучає на добровільній основі благодійну допомогу, котра буде спрямована на вищезазначений захід, який відбудеться 11-12 квітня 2019 року.

Просимо Вас розглянути можливість перерахування благодійної пожертви, яка буде використана Фондом для виконання Програми, а саме: проведення заходів, спрямованих на вшанування пам’яті з приводу 100 річного ювілею з дня народження Почесного громадянина міста Харкова Любові Трохимівни Малої (враховуючи рішення Верховної Ради України «Постанова про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2019 році»). 

Ваші благодійні пожертвування Ви можете перераховувати  на наш розрахунковий рахунок

№ 26007052204058   в  АТ «Приватбанк», МФО 351533 , код ЄДРПОУ 25752899

Призначення платежу:

«65. Благодійна пожертва, Малая, Без ПДВ». ПІБ благодійника

 

З глибокою повагою,

Президент БФ «МЕЦЕНАТ»                                                                                  Д.В. Кондратенко