Закликаю не нехтувати вакцинацією та захистити себе від COVID-19 — Денис Шмигаль

Кожного тижня все більше українців вакцинується й отримує захист від імовірної госпіталізації від важкого перебігу ковіду і загалом від хвороби. Будемо надалі прискорюватися, аби до кінця року вакцинувати половину дорослого населення України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів України 18 серпня 2021 року.

Також Денис Шмигаль закликав місцеву владу так само активізувати свою роботу в цьому напрямку. Також важливо, щоб на вихідних та під час святкових днів  у людей була можливість вакцинуватися безперебійно у зручних для них пунктах чи центрах щеплення.

“Вкотре закликаю всіх не нехтувати щепленням та захистити від COVID-19 себе і своїх близьких. Нагадаю, вакцинація — це єдиний шлях подолати пандемію у світі та в Україні”, — підсумував Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що вакцинуватися можна:

  • у найближчому пункті щеплення чи центрі масової вакцинації;
  • або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів понад 50 людей та маломобільних громадян).

Дізнайтесь адресу та контакти найближчого місця вакцинації на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/ або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Джерело іноформації: 18 серпня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/zaklikaju-ne-nehtuvati-vakcinacieju-ta-zahistiti-sebe-vid-covid-19—denis-shmigal