120 мільйонів гривень – на капітальні ремонти приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я

У сесійній залі сьогодні депутатський корпус ухвалив рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік». До обласного бюджету прийняли трансферти з державного та інших бюджетів.

На виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення приймається субвенція з державного бюджету в сумі понад 19 млн грн, які спрямовуються у якості субвенції місцевим бюджетам на поліпшення житлових умов сімей учасників бойових дій на території інших держав, учасників антитерористичній операції, для внутрішньо переміщених осіб.

Субвенція з держбюджету в обсязі 120 млн грн спрямовується на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

На створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році приймаються кошти в сумі 4 млн 307 тис грн.

Відповідно до Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа розподіляються між місцевими бюджетами області кошти субвенції в сумі 31 млн  976 тис грн.

До обласного бюджету приймається субвенція з державного бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в загальній сумі 114 млн 344 тис грн.

Спрямовується на видатки залишок коштів субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 18 млн 314 тис грн, а також здійснюється перерозподіл коштів вказаної субвенції в межах загального обсягу 2020 року.

21 млн 326 тис грн  передається місцевим бюджетам області на відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.  

Приймаються кошти субвенції для здійснення доплат до заробітної плати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та тим, що забезпечують життєдіяльність населення в сумі 60 млн 600 тис грн.   Також збільшуються асигнування для підвищення з 1 вересня 2020 року мінімальної заробітної плати та розміру 1 тарифного розряду ЄТС, утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ,  фінансування окремих програм та заходів в загальній сумі 138 млн 444 тис грн.

Джерело інформації: 15 жовтня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25027-120-miljoniv-griven-na-kapitalni-remonti-prijmalnikh-viddilen-v-opornikh-zakladakh-okhoroni-zdorov-ya