Близько 7000 тонн гуманітарної допомоги передано Україні за сприяння волонтерської організації Tulceahub

Фото с сайта https://kharkivoda.gov.ua

У МОЗ відбулась зустріч заступниці міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марії Карчевич з представниками одного з найбільших гуманітарно-логістичних центрів у Східній Європі «Tulceahub».

Зазначений хаб за 9 місяців отримав допомогу для України з понад 20 країн у кількості близько 500 вантажівок загальною вагою приблизно 7000 тонн. Це  медичне обладнання, засоби пересування, інше обладнання та супутні матеріали для енергозабезпечення, побутові речі, одяг, засоби гігієни, харчові продукти, у т. ч. дитяче харчування тощо.

Особливістю хабу є вбудована програма логістики та відстеження вантажів з Румунії в Україну, яка гарантує прозору доставку допомоги. Сучасна електронна система управління хабу, підкріплена фотозвітами та паперовим документообігом, дозволяє централізувати та відстежувати інформацію про кожну відправку гуманітарного вантажу до моменту її надходження до кінцевого отримувача в Україні та забезпечує наскрізну видимість усіх відправлень. Це дає гарантію, що вся гуманітарна допомога дійде саме туди, куди вона була призначена.

«На підтримку України стали компанії, що завжди асоціюватимуться у світі з надійністю, патріотизмом та людяністю. Також ми бачимо, наскільки важливі в організації гуманітарної допомоги технології – завдяки їм процес проходить швидко, прозоро і ефективно», – зазначає заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

Джерело інформації:

20 грудня 2022, https://moz.gov.ua/article/news/blizko-7000-tonn-gumanitarnoi-dopomogi-peredano-ukraini-za-sprijannja-volonterskoi-organizacii-tulceahub

69