Декларації з лікарями уклали понад мільйон харків’ян

Медицина

1 млн 150 тис. харків’ян уклали декларації з сімейними лікарями за станом на 1 вересня 2020 року.

Про це сьогодні, 9 вересня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я Харківської міської ради повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Юрій Сороколат.

За його словами, декларації з сімейними лікарями уклало близько 80% населення міста. Це достатньо високий показник на рівні країни, і харків’яни продовжують укладати декларації.

Також директор департаменту повідомив, що в міських лікувальних установах встановлено 4 тис. 600 персональних комп’ютерів для комунікації з Національною службою здоров’я України. «Ми забезпечені комп’ютерами на 100%. Зокрема, для лікарень і поліклінік цього року закупили 1 тис. 634 персональних комп’ютери та 1 тис. 388 багатопрофільних пристроїв», — повідомив Юрій Сороколат.

Він уточнив, що укладання декларацій з сімейними лікарями та оснащення лікувальних установ комп’ютерами проходить в рамках медичної реформи, яка почалася в місті в квітні 2018 року.

Джерело інформаії: 09 вересня 2020, https://www.city.kharkov.ua/uk/news/deklaratsii-z-likaryami-uklali-ponad-milyon-kharkivyan-45487.html