День безпеки пацієнтів

Ми звертаємось до закладів охорони здоров’я по допомогу, аби покращити самопочуття, за лікуванням, порятунком життя свого або своїх близьких.

Інфекційні хвороби, пов’язані з наданням медичної допомоги, часто спричиняють бактерії або грибки, які є резистентними до антимікробних препаратів. Їх важче лікувати, а процес одужання стає більш тривалим та дороговартісним.

Для попередження виникнення таких інфекційних захворювань і поширення антимікробної резистентності всередині закладів охорони здоров’я, медичними працівниками впроваджується цілий комплекс заходів із профілактики інфікування.

Але питання боротьби з поширенням внутрішньолікарняних інфекцій стосується не лише медичних працівників. Кожна людина, якщо вона стає пацієнтом або відвідувачем закладу охорони здоров’я, має докласти зусиль для боротьби з цією небезпекою.

Джерело та більше інформації: День безпеки пацієнтів: як захиститися від інфікування резистентними мікроорганізмами, 17 09 2021, https://phc.org.ua/news/den-bezpeki-pacientiv-yak-zakhistitisya-vid-infikuvannya-rezistentnimi-mikroorganizmami