Депутати підтримали зміни до обласного бюджету спрямовані на забезпечення закладів охорони здоров’я засобами для боротьби з COVID-19

Постійна комісія з питань бюджету погодила пропозиції облдержадміністрації щодо розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я з урахуванням пропозицій міської ради.

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна провела сьогоднішнє засідання у режимі онлайн. На комісії також були присутні заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан, заступник голови облдержадміністрації Тарас Пастух.

Депутати ознайомились із матеріалами та відповідними пропозиціями облдержадміністрації, а саме, йшлося про погодження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co-2.

Людмила Немикіна звернула увагу членів комісії, що кошти вказаної субвенції також потребують й заклади охорони здоров’я Харкова, у яких спостерігається недостатність кисневого забезпечення, для придбання додаткових кисневих концентраторів.

Після уважного ознайомлення матеріалами постійна комісія погодила пропозиції облдержадміністрації з урахуванням потреби міської ради. Зокрема, пропонується розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у загальній сумі 37 млн 271,6 тис грн за умови врахування коштів на забезпечення подачею кисню у лікувальних закладах міста що складає 18 млн 635,8 тис грн із них: видатки споживання – 1 млн 155,3 тис грн, видатки розвитку 17 млн 480,5 тис грн.

Джерело інформації: 23 жовтня 2020, http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25090-deputati-pidtrimali-zmini-do-oblasnogo-byudzhetu-spryamovani-na-zabezpechennya-zakladiv-okhoroni-zdorov-ya-zasobami-dlya-borotbi-z-covid-19