Для осіб, схильних до проявів сезонної та інших видів алергії

Всесвітній день боротьби з алергією

На жаль, в даний час не можна вилікуватися від алергії повністю. Але значно полегшити собі життя алергік може і повинен. Для цього необхідно дотримуватися таких правил:

      Потрібно відмовитися від вживання деяких  продуктів харчування.
Якщо ви страждаєте на алергію на пилок листяних дерев, у вас, може проявиться реакція на вживання багатьох  фруктів і овочів. Це яблука, черешня, слива, персики, морква, картопля, ківі. У вас реакція на лободу? Обмежте споживання буряка і шпинату. При алергії на цвітіння полину відмовтеся від цитрусових, цикорію, насіння, халви, меду.

При загостренні сезонної алергії виключите з щоденного меню булочки, крупи,макарони,    несвіжий хліб, печиво.

 Тим, хто страждає алергією на пил слід утриматися від продуктів, що містять

 дріжджові і цвілеві грибки (вино, пиво, сир, яблучний і виноградний сік)

     Під час сінної лихоманки можлива реакція на латекс. Поки не закінчиться сезон, не користуйтеся презервативами, гумовими рукавичками, гумовими купальними шапочками, колготками з високим вмістом лайкри. Замініть діткам латексні соски і пустушки силіконовими.

     Поліноз можуть спровокувати деякі кімнатні рослини.

    Позбавтесь  від бегонії, хризантеми, плюща звичайного, фікуса, герані, жасмину мадагаскарського, диффенбахії.    Наведіть лад у шлунково-кишковому  тракті, проведіть профілактику дисбактеріозу.
Пам’ятайте, що стреси сприяють пригніченню імунної системи, а значить, при стресах зростає ризик прояву алергічної реакції.
Алергічні реакції проявляються рідше в зрілому віці, після 45 років.