Ігор Терехов: Ми повинні глобально переорієнтувати кошти бюджету на медицину

В умовах пандемії, викликаної коронавірусом, бюджет міста Харкова був змушений спрямувати значні додаткові кошти на галузь охорони здоров’я за рахунок інших програм розвитку. Про це сьогодні, 8 грудня, під час zoom-конференції з лідерами учнівського самоврядування, шкільних волонтерських і миротворчих організацій міста Харкова заявив перший заступник міського голови Ігор Терехов.

«Міська влада ставить завдання абсолютно по-новому підійти до галузі охорони здоров’я. Проведена державна реформа фактично вбила медицину. Тому ми повинні по-іншому ставитися до її розвитку — з іншими параметрами, вимогами і фінансуванням», — зазначив Ігор Терехов.

За його словами, значні додаткові кошти з бюджету міста вже були спрямовані на потреби медицини і будуть переорієнтовані наступного року.

«Ніхто не міг знати, що 2020 рік буде настільки важким, коли по всьому світу бушує пандемія, кордони закриті і туризм сильно обмежений, закрито багато виробництв, а підприємці ледве зводять кінці з кінцями. Ми не могли припустити цього на початку року при формуванні програм соціально-економічного розвитку. Як і того, що з коронавірусом не зможе впоратися навіть світова медицина», — підкреслив перший віце-мер.

Джерело інформації: 08 грудня 2020, https://city.kharkov.ua/uk/news/-46188.html