Ярослав Кучер: «Більше як 300 мобільних бригад навчено для вакцинації проти COVID-19 в Україні

Коронавирус

Більше як 300 мобільних бригад навчено для вакцинації проти COVID-19 в Україні. Мобільні бригади, залучені до вакцинації, отримують доступ до безоплатного мобільного інтернету. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер.

«Вся інформація щодо вакцинації доступна на порталі, який запущено МОЗ, “Вакцинація від COVID-19” https://vaccination.covid19.gov.ua. Тут можна ознайомитись з оновленою статистикою та відповідями на найбільш часті запитання», – додав Ярослав Кучер.

Заступник міністра також нагадав про необхідність запису громадян до листа очікувань на вакцинацію. Це допоможе МОЗ правильно логістично організовувати роботу.

Вакцинація в Україні відбувається поетапно. Усього відповідно до Дорожньої карти передбачено 5 етапів вакцинації. Зараз одночасно тривають перший та другий.

Джерело інформації: 21 квітня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/jaroslav-kucher-bilshe-jak-300-mobilnih-brigad-navcheno-dlja-vakcinacii-proti-covid-19-v-ukraini