Локдауну через «Омікрон» в Україні не буде – Віктор Ляшко

Захворюваність на COVID-19, зокрема і штаму «Омікрон», зараз зростає, проте число госпіталізованих не збільшується. Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив журналістів 10 лютого на брифінгу в Полтавській обласній державній адміністрації.

Так, за минулу добу в Україні підтверджено більше ніж 41 тисяча заражень коронавірусом. Найбільше нових випадків виявлено в Києві та Одеській області.

«Зростає кількість випадків, але не госпіталізацій, – зазначив міністр. – Локдауну не буде. Ми працюємо в адаптивному карантині, що передбачає “червону зону”».

Наразі, за наявності достатньої кількості вакцини проти коронавірусної інфекції, говорити про локдаун по всій країні недоречно. Тому, як зазначив Віктор Ляшко, як тільки в країні рівень вакцинації досягне 70%, можна буде забути і про адаптивний карантин. Нагадаємо, що станом на 10 лютого у «червоній зоні» знаходяться дві області України – Івано-Франківська та Рівненська. Ще у трьох областях червоний рівень епіднебезпеки почне діяти з 11 лютого. Йдеться про Закарпатську, Хмельницьку та Луганську області.

Джерело інформації: 10 лютого 2022, https://moz.gov.ua/article/news/lokdaunu-cherez-omikron—v-ukraini-ne-bude-–-viktor-ljashko-