Максим Степанов: Медики другої та третьої ланки уже у вересні отримають підвищені зарплати

Реформа медицины

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов  запропонував підвищити рівень заробітних плат медиків, які працюють на другій і третій ланці надання медичної допомоги.

Відповідну ініціативу очільник відомства озвучив на засіданні Кабінету Міністрів України 17 червня.

«Нам потрібно підвищити заробітну плату усім лікарям, медичним працівникам та молодшому і середньому персоналу, які працюють на другій і третій ланці надання медичної допомоги. Тобто спеціалізованим і високоспеціалізованим закладам охорони здоров’я», — підкреслив Максим Степанов. 

За попередньою інформацією, відповідний документ буде винесений на розгляд Уряду під час наступного засідання. При цьому наступне позачергове засідання Кабінету Міністрів України може відбутися уже цієї п’ятниці, 19 червня, а його центральною темою стане питання медицини.

За попередньою інформацією, це підвищення може відбутися уже з вересня 2020 року. При цьому щомісячно на підвищення виплат може виділятися близько 2 млрд грн.

Источник информации:

17 червня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/maksim-stepanov-mediki-drugoi-i-tretoi-lanki-uzhe-u-veresni-otrimajut-pidvischeni-zarplati-na-doplati-itime-blizko-2-mlrd-grn-v-misjac