Максим Степанов: Ми на постійному зв’язку з регіонами, щоб провести реформу з урахуванням думок усіх медиків

Реформа медицины

Міністерство охорони здоров’я знаходиться на постійному зв’язку з регіонами, щоб розуміти проблеми медиків на місцях і врахувати їхню думку у медичній реформі.

Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на брифінгу під час робочої поїздки до Полтавської області.

“Я впевнений, що для проведення якісної реформи потрібно відвідувати регіони і на власні очі бачити, що відбувається. Потрібно спілкуватися з медиками і розуміти їхні очікування та бачення від реформи”, — наголосив Максим Степанов. 

За словами Міністра, у ході візиту до Полтавщини він відвідає Хорольську центральну районну лікарню”, Центр екстреної медицини та медицини катастроф, а також Обласну клінічну лікарню.

При цьому, як підкреслив Максим Степанов, від змін до реформи охорони здоров’я повинні виграти як медики, так і пацієнти. “Мета медичної реформи — забезпечити доступність та якість медичних послуг для всіх громадян України. Перетворити “гасла” на реальність. Зробити таку систему охорони здоров’я, якою міг би пишатись кожен громадянин України”, — резюмував Міністр.

Джерело інформації: 11 травня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/maksim-stepanov-mi-na-postijnomu-zv’jazku-z-regionami-schob-provesti-reformu-z-urahuvannjam-dumok-usih-medikiv