Максим Степанов: Заплановане збільшення кількості ПЛР-тестувань до 30 тисяч на добу майже виконане

За минулу добу в Україні було проведено рекордну кількість тестувань методом ПЛР — 29 708 досліджень. Таким чином, країна наближається до запланованого на вересень добового показника у 30 тисяч ПЛР-тестів. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу.

 “За попередню добу загалом здійснено 55 503 тестування, з них 29 708 досліджень методом ПЛР і 25 795 — методом ІФА. Ми встановили абсолютний рекорд кількості зроблених ПЛР тестів. Ми обіцяли, що у вересні вийдемо на позначку 30 тисяч досліджень за добу”, — зазначив Міністр.

 
Міністр нагадав, що ще на початку квітня в Україні за добу проводилось близько 200 ПЛР-тестувань. На початок пандемії мережа лабораторних центрів була зруйнована. «Зараз її відновили і продовжують нарощувати потужності”, — підкреслив очільник МОЗ.

За його словами, тестування необхідні для своєчасного виявлення COVID-19, ізоляції хворого й контактних осіб та надання необхідного лікування пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Джерело інформації: 10 вересня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/maksim-stepanov-zaplanovane-zbilshennja-kilkosti-plr-testuvan-do-30-tisjach-na-dobu-majzhe-vikonane