Місцева влада, медики та громада кожної області зберуться на круглі столи, щоб мотивувати мешканців щепитися від COVID-19

Протягом 5 жовтня — 17 листопада 2021 року в усіх регіонах України відбудуться круглі столи за участі місцевої влади, медичних працівників та представників громади, на яких  обговорять актуальні проблеми та шляхи підвищення мотивації медичних працівників та літніх людей до вакцинації.

Мета круглих столів – проактивно долучити місцеву владу та громади до адвокації та заходів реалізації дорожньої карти по вакцинації населення від COVID-19.

В рамках круглих столів висвітлюватимуться приклади успішної співпраці між владою, медичною спільнотою, громадськістю з питань вакцинації пріоритетних груп – медичних працівників і осіб старше 60 років від COVID-19. Також будуть розроблені рекомендації в рамках співпраці для підвищення прихильності до вакцинації від COVID-19 населення кожної з областей.

 Питання до обговорення:

  1. Актуальний стан захворюваності та вакцинації від COVID-19 в області. 
  2. Покращення доступу до інформації з вакцинації від COVID-19 і надання послуг для літнього населення,  в тому числі в сільській місцевості. 
  3. Шляхи підвищення мотивації медиків та літнього населення до вакцинації від COVID-19. Рекомендації для роботи з різними верствами населення.
  4. Проактивне долучення місцевої влади та громад до проведення вакцинації від COVID-19 і надання інформації, що ґрунтується  на доказовій медицині, для пріоритетних груп із фокусом на людей літнього віку. Приклади успішних кейсів. 

Участь у круглих столах братимуть представники Міністерства охорони здоров’я України, обласних державних адміністрацій, Бюро ВООЗ в Україні, Департаменту охорони здоров’я, Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ), Державного експертного центру України, Центру громадського здоров’я МОЗ України, представники громадських організацій, регіональні лідери думок 

Модеруватиме зустрічі Тимофій Бадіков, виконавчий директор ГС «Коаліція за вакцинацію».

Запрошуємо долучитися до роботи круглих столів лікарів первинної ланки медичної допомоги, медичних працівників стаціонарної та екстреної допомоги, що надають медичну допомогу пацієнтам із COVID-19 або з підозрою на це захворювання. Круглі столи будуть проведені в рамках адвокаційної кампанії Всесвітньої організації охорони здоров’я у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, Громадською спілкою «Коаліція за вакцинацію» за підтримки Європейського Союзу, за сприяння Центру громадського здоров’я МОЗ України та структурних утворень МОЗ в регіонах. Слідкуйте за анонсами на сайтах ОДА.

Джерело інформації: 5 жовтня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/misceva-vlada-mediki-ta-gromada-kozhnoi-oblasti-zberutsja-na-krugli-stoli-schob-motivuvati-meshkanciv-schepitisja-vid-covid-19