Місто виплачує матеріальну компенсацію вчителям і медпрацівникам, які захворіли на COVID-19

Міський бюджет передбачає виплату матеріальної допомоги медпрацівникам, вчителям та співробітникам інших бюджетних організацій, які захворіли на коронавірус.

Про це сьогодні, 29 січня, на пресконференції повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, програма виплат матеріальної допомоги хворим на коронавірус набагато вигідніше для міського бюджету, ніж програма страхування.

«Ми порахували і зрозуміли, що надання матеріальної допомоги для міського бюджету вигідніше. Людина пише заяву, надає медичну довідку і отримує допомогу. Зараз на стадії оформлення знаходяться 40 заяв від вчителів, також надходять заяви від медпрацівників. Всі вони отримають допомогу. Розмір виплати залежить від складності протікання хвороби. Хтось переносить хворобу в легшій формі, хтось — у важчій. Суми на лікування потрібні різні, тому розмір матеріальної допомоги може становити 5, 8 і 10 тисяч гривень», — повідомив Ігор Терехов.

Джерело інформації: 29 січня 2021, https://city.kharkov.ua/uk/news/misto-viplachue-materialnu-kompensatsiyu-vchitelyam-i-medpratsivnikam-yaki-zakhvorili-na-covid-19-46555.html