Моніторинговий візит до КНП «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області

Відповідно до графіку Затвердженого МОЗ України в період з 06.11.2018 по 09.11.2018 по Харківській області здійснюється переоцінка закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Клініка дружня до молоді» та «Лікарня доброзичлива до дитини».

Переоцінка проводилась завідувачем методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України (м. Київ), національним експертом – Л. Романенко та регіонального експерта, головного спеціаліста відділу з медичної діяльності Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації – С. Ковальової.

Проведено переоцінку КНП «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області, яка показала, що колектив даного закладу послідовно впроваджує сучасні перинатальні технології, в тому числі активно підтримує грудне вигодовування. Завдяки впровадженню сучасних заходів покращились основні показники здоров’я матері та дитини.

За висновками переоцінки КНП «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області відповідає критеріям ВООЗ та ЮНІСЕФ, підтверджено статусу «Лікарня доброзичлива до дитини».