МОЗ працює над розвитком діагностики ендокринних захворювань – Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відкрив науково-практичну конференцію «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії».

У ході спілкування глава МОЗ зазначив, що наразі Міністерство розвиває системні рішення, які будуть спрощувати доступ до лікування і діагностики ендокринних захворювань, а також створюватимуть комфортні умови для пацієнтів і стимулюватимуть їх дбати про власне здоров’я.

«Рішення національного рівня, в тому числі і подальше удосконалення програми реімбурсації “Доступні ліки” мають наблизити якісну медичну допомогу до пацієнта. Ми повинні продовжити інвестиції в удосконалення матеріально-технічної бази профільних закладів для впровадження інноваційних технологій діагностики і лікування. Окремо повинні зосередити увагу на ендокринній патології спеціалістів первинної ланки, які мають своєчасно ідентифікувати проблеми ендокринної системи та бути точкою входу для подальшого спрямування до фахових закладів та спеціалістів», – зауважив під час свого виступу Віктор Ляшко.

Також під час зустрічі обговорили питання ранньої діагностики та потенційних проблем захворювань щитоподібної залози, діабету та органів ендокринної системи.

Джерело інформації: 29 вересня 2022, https://moz.gov.ua/article/news/moz-pracjue-nad-rozvitkom-diagnostiki-endokrinnih-zahvorjuvan-–-viktor-ljashko