МОЗ: щодо поширення інформаційних матеріалів та роликів соціальної реклами

ПРЕС–РЕЛІЗ
23 10 2022

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» працює над створенням та поширенням інформаційних матеріалів, спрямованих на інформування населення щодо проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) для встановлення та підтвердження інвалідності в умовах воєнного стану. Цей контент наближатиме безпосередній доступ громадян до медичної допомоги та соціальних послуг і спрямований на боротьбу з неформальними платежами в системі охорони здоров’я.
Звертаємось до вас з проханням щодо розміщення цих відеоматеріалів на інформаційних моніторах (екранах) для відвідувачів Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) у жовтні-грудні 2022 року.
Завантажити відеоролик можна за посиланням: https://bit.ly/3CNTmXl
Будемо вдячні за підтримку ініціативи з інформування населення та поєднання спільних зусиль заради поліпшення життя та здоров’я наших громадян.
Для інформування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо гарантованої державою медичної допомоги надсилаємо інформаційні матеріали для розміщення на інформресурсах.
Матеріали знаходяться за посиланням:
— Програма медичних гарантій: на що має право пацієнт https://bit.ly/3y4fvxU
— Як отримати консультацію в сімейного лікаря для ВПО https://bit.ly/3dP8c68
— Що робити, якщо просять заплатити за послуги, які мають бути безкоштовними https://bit.ly/3fxQOUc

Просимо використовувати в роботі.
Джерело інформації: за даними матеріалів МОЗ України