На Харківщині готують понад 550 додаткових ліжок для пацієнтів з COVID-19

Про це 18 серпня повідомив заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

Наразі в лікувальних закладах Харківщини знаходяться 529 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції, більшість з них перебуває в закладах, які розташовані на території міста Харкова, зокрема, в обласній інфекційці.

За інформацією Тараса Пастуха, динаміка поширення хвороби вказує на збільшення кількості важких хворих. Уже розпочато роботу щодо перепрофілювання одного з відділень Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні під додаткове відділення інтенсивної терапії.

«Попереднє відділення, яке зараз працює, було спочатку розраховано на 6 ліжок, зараз у ньому розгорнуто 12 ліжок. Проте кількість важких хворих зростає, і потрібно розгортати додаткові потужності для інтенсивної терапії, — розповів Тарас Пастух. — Ми сподіваємось, що за місяць-півтора нам вдасться збільшити кількість ліжок в інтенсивній терапії до 20-ти та забезпечити необхідним обладнанням цей заклад».

Збільшується й загалом кількість ліжко-місць в інфекційці.

Щодо підготовки Харківської області до другої хвилі розповсюдження коронавірусної інфекції, за словами заступника голови ХОДА, у регіоні готуються розгорнути ще 555 ліжко-місць для пацієнтів з ковідом – на території міста Харкова. 

Більше інформації за посиланням: 18 серпня 2020, https://kharkivoda.gov.ua/news/104705