На міських ринках відкривають пункти вакцинації

Нові пункти вакцинації від коронавірусної інфекції почнуть роботу завтра, 29 жовтня, на шести ринках Харкова.

Про це сьогодні, 28 жовтня, повідомила журналістам заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, відзавтра щеплення від COVID-19 харків’яни зможуть зробити на Центральному ринку, Кінному ринку, Індустріальному ринку, а також ринках «Термінал» (Холодна Гора), «ХТЗ» та «Соллі».

Також віцемер повідомила, що минулої доби в місті провакцинували від коронавірусу 9 182 людини. Усього першу дозу вакцини отримали 474 283 мешканця Харкова. Крім того, імунітет проти COVID-19 близько 140 тис. осіб отримали в результаті перенесеної хвороби. 

«Такою є офіційна статистика, втім є люди, які ніде не реєстрували захворюваність на коронавірусну інфекцію. Крім того, жителі Харкова роблять щеплення у обласних центрах вакцинації, тому харків’ян з імунітетом набагато більше. Вакцинація у Харкові набирає обертів, але цього недостатньо. Ми повинні наблизитися до 70% вакцинованих. Для цього потрібно вийти на 14,6 тис. щеплень на добу», — підкреслила заступник міського голови. 

Зазначимо, що стаціонарне лікування у міських лікарнях проходять 1 184 особи з коронавірусом. Минулої доби госпіталізували 113 хворих. Зайнятість ліжок у місті становить 75%. На кисневій підтримці перебувають 882 хворих, у відділеннях інтенсивної терапії – 96 пацієнтів, на апаратах штучного дихання – 57 осіб.

Нагадаємо, у Харкові працюють 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів (з 9:00 до 15:00) та в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі (пункт працює у режимі установи). Крім того, щонеділі, з 10:00 до 18:00, центри масової вакцинації проти COVID-19 функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван» та ін.

Джерело інформації: 28 жовтня 2021, https://www.city.kharkov.ua/uk/news/-48970.html