Науково-практична конференція «Новітні тенденції в діагностиці та лікуванні внутрішніх хвороб». Присвячена 100-річчю з дня народження академіка Л.Т. Малої

Малая-3

ПРЕС–АНОНС

 

15-16 жовтня 2019 року о 10.00 у Харківському національному медичному університеті відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Новітні тенденції в діагностиці та лікуванні внутрішніх хвороб», присвячена 100-річчю з дня народження академіка Л.Т. Малої.

Наукова програма передбачає доповіді провідних фахівців України та зарубіжжя (Німеччина, Молдова, Грузія, Узбекистан), майстер-класи з обговорення широкого кола питань для лікарів різного профілю.

 

Тематичні напрямки конференції:

— висвітлення ролі академіка Л.Т. Малої в становленні терапевтичної школи науковців та розвиток терапевтичного направлення в науці в Україні;

— сучасні рекомендації щодо діагностики та лікування найбільш поширених захворювань у клініці внутрішніх хвороб;

— майстер-класи для лікарів з питань коморбідності основних захворювань та станів у клініці внутрішніх хвороб (ведення пацієнтів із варіантами поєднань артеріальної гіпертензії, цукрового діабету, гострого коронарного синдрому, фібриляції передсердь, серцевої недостатності, тромбоемболії легеневої артерії та ін.).

Конференція внесена до «Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2019 році» і на неї розповсюджується наказ МОЗ України, НАМН України від 23.06.2017 №699/41, згідно якого дане запрошення є підставою для відрядження.