Науково-практична конференція «Питання профілактики, сучасна діагностика та інноваційні методи терапії в дерматовенерології»

ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» сповіщає, що 15-16 листопада відбудеться у м. Харкові науково-практична конференція з міжнародної участю «Питання профілактики, сучасна діагностика та інноваційні методи терапії в дерматовенерології», що увійшла до Реєстру конгресів та конференцій на 2018 р. (п. 276). Цей науковий форум присвячено своєчасній спеціалізованій допомозі хворим на шкірні та венеричні хвороби в сучасних умовах.

Програма конференції передбачає наступні питання:

  • сучасні методи діагностики та терапії інфекційних захворювань шкіри, мікозів, хронічних дерматозів  (пузирчатка, склеродермія, червоний вовчак, псоріаз та інші);
  • інноваційні технології діагностики та терапії інфекцій, що передаються статевим шляхом: сифілісу, хламідіозу, уреаплазмозу, трихомонозу, вірусних інфекцій та ін. в установах різного рівня надання медичної допомоги;
  • вплив міграційних процесів на розповсюдження інфекційних дерматозів, інфекцій, що передаються статевим шляхом та запобігання їх розповсюдження;
  • питання дитячої дерматовенерології в Україні;
  • сучасні досягнення в естетичній медицині.

Очікується участь до 350 лікарів дерматовенерологів з різних регіонів України та суміжних спеціалістів (сімейні лікарі, косметологи, акушери-гінекологи, урологи, лікарі лаборанти та ін.).

Запрошено представників дерматологічної спільноти інших країн, таких як Білорусь, Грузія; представників профільних кафедр ВУЗів України та обласні спеціалісти всіх областей України.

Особливу увагу буде приділено науковим досягненням молодих науковців.

Реєстрація та участь у конференції безкоштовна. Початок реєстрації у 8:00, відкриття конференції у 10:00.

Місце проведення конференції: 15 листопада – Прес-конференц зал  ПАТ ФК „Металіст” вул. Плеханівська  65, станція метро „Спортивна”; 16 листопада – конференц зал ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України», вул. Чернишевська 7/9,  станція метро «Архітектора Бекетова».            

 

 

Міністерство охорони здоров’я  України

Національна академія медичних наук України

Управління охорони здоровя Харківської обласної

державної адміністрації

Департамент охорони здоровя Харківської міської ради

ДУ „Інститут дерматології та венерології НАМН України”

Українська асоціація лікарів –дерматовенерологів

і  косметологів

Українська академія дерматовенерології

 

П Р О Г Р А М А 

Науково-практичної конференції з міжнародною участю

«Питання профілактики, сучасна діагностика
та інноваційні методи терапії в дерматовенерології»

15-16 листопада 2018 року 

Прес-конференц зал  ПАТ ФК „Металіст”

вул. Плеханівська  65, станція метро „Спортивна” 

м. Харків